Novinky
 

Karanténa

21.03.2020

Vzhledem k nastavení karantény je kroužek do odvolání pozastaven. Pokud to bude možné, nahradíme chybějící lekce během června. V případě, že bude potřeba nahradit více lekcí, připravila bych pro děti balíčky materiálu a pokud by byl zájem, mohli bychom uskutečnit tvoření online. O této možnosti bych Vás pak informovala blíže e-mailem.

Všechna místa v kroužku pro tento školní rok jsou v tuto chvíli rezervována. Pokud by se některé místo uvolnilo, budu vás informovat. Děkuji za pochopení.

Máme po prázdninách a tak bych vás ráda informovala, že i v tomto školním roce bude pokračovat náš Tvořínek. Během září vyřídím všechny potřebné záležitosti, abychom se 30. září mohli sejít a něco hezkého si vyrobit. Aktuální informace ke kroužku najdete tady a přihlášku zase tady. Moc se na všechny děti těším.

Fotogalerie

16.10.2018

Nově zde na stránkách najdete fotogalerii, kde budou průběžně zveřejňovány fotky výrobků, které děti na kroužku vytvořily.

Již je to potvrzené - v tomto školním roce zakotví Tvořínek ve třídě 2.A. Kroužek bude probíhat každé pondělí od 14:15 do 15:15. Poprvé se sejdeme již 1. října. Na všechny děti se moc těším.

V tomto školním roce bude Tvořínek probíhat od října, pravděpodobně v těchto termínech:
1. - 3. třída: pondělí, 14:00 - 15:00
4. - 6. třída: pondělí 15:15 - 16:15
V současnosti jednám se školou o zajištění prostoru. V případě zájmu můžete své děti přihlašovat již nyní, aby měly své místo zajištěno. Během září bych pak vše upřesnila....