O kroužku


Základní informace:
Kroužek Tvořínek je zaměřen na kreativní činnost dětí. Vytvářet budeme zejména přáníčka, dárečky a dekorace. Základním tvůrčím materiálem pro nás bude papír ve všech možných podobách, ale využijeme i mnohé další materiály, doplňky a ozdoby. Naučíme se různé techniky s pomocí různorodých pomůcek, vyzkoušíme si kreativní recyklaci a chybět nebudou ani přírodní materiály.

Během roku se co nejvíce zaměříme na aktuální svátky, proto věřím, že výrobky dětí budou ve velké míře dobře využitelné (přání pošlou babičce, dáreček věnují kamarádům apod.).

Pro koho je kroužek určen:
Kroužek je určen zejména pro děti prvních až třetích tříd ZŠ Odolena Voda, které navštěvují školní družinu. Lektorka si děti vždy sama vyzvedne v družině a po skončení kroužku je opět dovede zpět. V případě zájmu bude otevřen i kroužek pro děti od čtvrtých do šestých tříd.

Školní rok 2018 - 2019:
Ve školním roce 2018 - 2019 bude Tvořínek probíhat v jednom z těchto dní - pondělí, středa nebo čtvrtek - den a čas bude upřesněn během září. Kapacita kroužku je 10 - 12 dětí. Kroužek bude probíhat od začátku října 2018 do konce května 2019. Děti absolvují celkem 15 - 16 tvořivých lekcí každé pololetí.

Cena, platba:
Cena za celý školní rok činí 1400 Kč. Platbu je nyní možné uhradit pouze bankovním převodem - buď celou částku najednou do 15.10. nebo ve dvou splátkách ve výši 700 Kč (do 15.10. a 15.2.). Údaje k platbě Vám budou zaslány e-mailem po přijetí přihlášky